خرید لباس زیر زنانه از تولیدی در تهران

خرید لباس زیر از تولیدی در تهران

لباس زیر مردانه و زنانه از پوشاک پر فروش در میان مردم است و می توان گفت که در رتبه اول پر کاربرد ترین پوشاک جای دارد.از این رو بسیاری از کسبه و افرادی که میخواهند مغازه ای برای فروش اجناس تاسیس کنند، به فکر خرید و فروش لباس زیر میفتند.البته که تنوع لباس زیر زنانه بسیار بیشتر از لباس زیر مردانه می باشد و همین تنوع باعث می شود که شما در سطح شهر مغازه های زیادی با عنوان فروش لباس زیر زنانه مشاهده کنید.

البته لباس زیر مردانه و زنانه به عنوان محصول مکمل مغازه نیز به فروش می رسد.مثال یک مغازه پوشاک زنانه می فروشد و در کنار این پوشاک قسمتی هم به لباس زیر زنانه اختصاص داده است.

فروش لباس زیر زنانه همان طور که گفتیم پر مخاطب است و در بین فروشندگان رقابت تنگاتنگی برای تصاحب بازار وجود دارد.طبیعتا مردم برای خرید لباس زیر زنانه سعی می کنند که ارزان ترین و با کیفیت ترین محصول را انتخاب کنند.یعنی فروشنده هرچقدر محصول خود را ارزان تر بفروشید، مشتری های بیشتری خواهد داشت.

از همین رو خیلی از فروشنگان به فکر خرید لباس زیر از تولیدی در تهران میفتند.خرید لباس زیر از تولیدی مزایای زیادی دارد ک ه به آنها در این مقاله می پردازیم

خرید لباس زیر از تولیدی در تهران

تولیدی هایی که اجناس با کیفیت و ارزان را تولید کنند در سطح شهر تهران وجود دارد اما پیدا کردن آنها نیازمند صرف وقت و هزینه می باشد.حتی بعضی از فروشندگان برای پیدا کردن یک تولیدی مناسب، چند روز درب مغازه خود را می بندند.

مشکل دیگر باال بودن هزینه رفت و آمد و اسکان می باشد.فقط ساکنین استان تهران نیستند که از تولیدی لباس زیر در تهران خرید می کنند بلکه از سراسر کشور برای تامین محصول مغازه خود به تهران می آیند.مسافرت به شهر تهران برای این دوستان نیازمند هزینه باالیی است.

مغازه داران سعی می کنند که با یک یا دو تولیدی کار کنند و تمام اجناس مورد نیاز خود را به یک مجموعه سفارش دهند.همین امر باعث می شود که تنوع محصوالت فروشگاه در یک سطح باقی بماند.

بعد از اینکه تولیدی لباس زیر در تهران رو پیدا کردین دیگر وقت شما برای سفارش کاال تلف نمی شود، یک شرکت تولیدی حرفه ای، راه های ارتباطی مناسبی برای مغازه دار فراهم می کند تا نیاز نباشد برای هر بار سفارش به تهران مسافرت انجام شود.برای مثال تنوع محصوالت خود را در اینستاگرام یا تلگرام برای مشاهده عموم قرار می دهد و شما می توانید از بین آنها، سفارش خود را ثبت کنید.

خرید لباس زیر از تولیدی در تهران باعث حذف واسطه ها و دالل ها می شود.با این کار قیمت اجناسی که از خریداری کرده اید خیلی پایین تر از مغازه های دیگر می شود.یعنی می توانید با اضافه کردن یک سود جزئی، محصوالت را بفروشید و بازار منطقه خود را تصاحب کنید.

یک تولیدی حرفه ای با یک شرکت حمل و نقل قرارداد می بندد تا در کمترین زمان اجناس را برای مشتری های خود در سراسر کشور ارسال کند.

هر محصول جدیدی که شرکت تولیدی لباس زیر در تهران، تولید کند، برای شما می فرستد تا بتوانید محصوالت جدید را هم سفارش دهید.

توانایی مشاوره برای خرید یک محصول مناسب از ویژگی های تولیدکنندگان حرفه ای است یعنی می دانند که کدام محصول پرفروش تر هست و به مغازه داران، آنها را پیشنهاد می کنند.

لباس زیر با کیفیت را چطور در تولیدی ها تشخیص دهیم؟

جنس پارچه باید مورد بررسی قرار گیرد.لطافت مناسب، نرمی مطلوب، جذب کردن روطبت، کشانی استاندارد و موارد دیگر به جنس پارچه مرتبط هستند یعنی لباس زیر با پارچه مناسب باید این ویژگی ها را داشته باشد. لباس زیر باید دارای تنوع سایزی باشد تا در مغازه محصولی ناقص نشود.

تمامی اندازه ها باید طبق استاندارد کشوری باشند یک شرکت تولیدی حق ندارد سایزبندی مختص خود را داشته باشد.در این صورت خریداران گیج می شوند که کدام سایز اندازه اشان می شود.

تنوع رنگی و جلوه زیبا از دیگر ویژگی هایی است که لباس زیر با کیفیت باید آن را دارا باشید.

پر فروش ترین لباس های زیر:

در این قسمت لباس های زیر را به سه دسته تقسیم بندی کرده ایم و براساس فروش آنها در کشور، به آنها رتبه داده ایم تا بتوانید دقیق تر حیطه کاری خود را مشخص کنید

1 .لباس زیر کودک و نوزاد

2 .لباس زیر زنانه

3 .لباس زیر مردانه

شاید برایتان جالب باشد ولی در کشور ما فروش لباس زیر کودک و نوزاد پر فروش تر از لباس زیر زنانه می باشد. دالیل زیادی وجود دارد که باعث شده لباس زیر کودک و نوزاد پر فروش تر باشد

طول عمر لباس زیر کودکان و نوزادان با توجه به فعالیت آنها بسیار کمتر است.از همین رو خانواده مجبور به تامین لباس زیر برای کودک خود در بازه کمی می باشد.

خیلی از خانواده ها ها به تنوع لباس کودک و نوزاد خود بسیار اهمیت می دهند.

ا توجه به رشد هر روزه کودک و نوزاد، خانواده باید لباس های جدیدی برای او خریداری کند.یعنی لباس هایی که شاید 3-4 ماه پیش برای فرزندشان خریداری شده، االن اندازه او نمی باشد.این موضوع باعث افزایش فروش لباس کودک و نوزاد می شود.

معرفی پر فروش ترین لباس زیر زنانه که می توانید از تولیدی های در تهران خریداری کنید :

انواع لباس های خواب زنانه جزو پرفروش ترین لباس های زیر زنانه به حساب می آیند.

ست های شورت و سوتین جزو پرفروش ترین های به حساب می آید.ست های شورت و سوتین در مدل های مختلف در تولیدی های تهران موجود می باشند اما ست مجلسی و ورزشی پرفروش تر هستند.

سوتین ها نباید از قلم بیفتند.تولیدی لباس زیر در تهران باید بتواند خیال شما را نسبت به تامین سوتین های نخی، توری، فنردار، راحتی و اسفنجی راحت کند.یعنی هر موقع از سال که سفارش دهید، تولیدکننده این محصوالت را برای مغازه شما تامین کند.سوتین های ذکر شده جزو پرفروش ترین سوتین ها هستند.

شورت های ضد لک، توری، فانتزی، گیاهی، نخی و هفتی جزو پر فروش ترین شورت ها به حساب می آیند.

abbasisaeed151
ارسال دیدگاه